Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21 kwietnia 2019

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.
  2. Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego oraz w Poniedziałek Wielkanocny według porządku świątecznego.
  3. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierać katolickie uczelnie i wydziały teologiczne w Polsce.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie Przyjaciół Misji i Żywego Różańca, a od godziny 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Serdeczne Bóg zapłać parafianom za pomoc przy miejscu pierwszych sobót miesiąca i za sprzątanie placu wokół kościoła. Dalsze prace przy miejscu pierwszych sobót miesiąca od wtorku.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na miejsce pierwszych sobót miesiąca.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni, a w sobotę na godz. 11.00 prosimy……